![](https://allure.gr/wp-content/uploads/2019/05/service-1-400x249.jpg)
Απλώς υπέροχη!
H σπάτουλα υπερήχων είναι άλλη μια μη επεμβατική αλλά εξαιρετικά αποτελεσματική θεραπεία, που συνδυάζει την τεχνολογία της μικρο-δερμοαπόξεσης και των υπερήχων, προσφέροντας βαθύ καθαρισμό στο δέρμα. Τα νεκρά κύτταρα και τα μαύρα στίγματα απομακρύνονται σε βάθος, απελευθερώνοντας τους πόρους του δέρματος. Η βελτίωση σε θαμπές και άτονες επιδερμίδες με ουλές ακμής και λεκέδες είναι εντυπωσιακή. Το δέρμα γίνεται λαμπερό, λείο και σφριγηλό.